A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

Новини

Вітаємо з перемогою!

Учениця 11 класу Опорного закладу освіти «Яготинський навчально-виховний комплекс «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» Яготинської міської ради Митько Вікторія Олексіївна додала у копілку перемог на обласних етапах Всеукраїнських олімпіад з навчальних предметів та конкурсах ще одну перемогу!

10:14 25.01.2022

Вітаємо переможців ІІІ (обласного) етапу XII Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка

В Україні щороку відбувається у чотири етапи Міжнародний мовно-літературний конкурс учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. Захід давно переріс звичайну культурну акцію й перетворився на справжнє свято, що утверджує безсмертя Кобзаря, рідної мови. Конкурс об’єднує тих, хто любить Україну, хто шанує пам’ять генія, мову, культуру, традиції нашої нації, збирає найкращих знавців творчості Великого Кобзаря, прозаїка, художника, поета світового рівня.

10:54 24.01.2022

Новорічний турнір з футзалу *JUNIOR CUP 2022*

15 січня у спортивній залі Бориспільської ДЮСШ проходив щорічний новорічний турнір з футзалу *JUNIOR CUP 2022* серед юнаків 2005-2006 р.н., у якому взяла участь команда Яготинської ДЮСШ (тренер Панченко Дмитро). У змаганнях взяли участь 6 команд, крім нашої, грали також ДЮФК Junior м. Бориспіль, ФК Борисфен м. Бориспіль, ФК Кучаково с. Кучаково, ФК Авангард смт. Гребінки Білоцерківського району, ФК Рось м. Біла Церква. Яготинські футболісти вдало пройшли груповий етап, дійшли  до півфіналу, де грали проти місцевої команди ДЮФК Junior. Наші гравці першими забили м’яч, але не втримали позитивний результат і, пропустивши на останній хвилині, поступилися  2:1, тому залишилося грати за 3-4 місце. У боротьбі за 3 місце клас та майстерність яготинців були вищими за суперника ФК Авангард, тому впевнена перемога 6:2 –  і бронзові медалі.

14:52 18.01.2022

Формування мистецько-творчої компетентності дітей дошкільного віку

14 січня 2022 року директором Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради Миненок О.В. проведено засідання школи передового досвіду вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Формування мистецько-творчої компетентності дітей дошкільного віку».

12:30 16.01.2022

Семінар – практикум професійної спільноти вчителів Захист України

05  січня  2022 року на базі ОЗО Яготинський НВК «СШ - ЗОШ І-ІІІ ст.  № 3» консультантом Яготинського  ЦПРПП  Ганжою С.І. проведено семінар – практикум  вчителів фізичної культури та Захисту України з теми «Формування національно – патріотичної свідомості дітей та молоді засобами Всеукраїнської  дитячо – юнацької військово – патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)». Досвідом підготовки членів команди та проведення гри поділилися  Шевченко Валерій Володимирович, вчитель Захисту України Лозовоярівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. – ДНЗ (ясла – садок)», керівник гуртка «Джура» Яготинського БДЮТ, вчителі ОЗО Яготинський НВК № 3 Бондарєв Олександр Васильович і Майсак Олександр Олександрович  Захисту України та фізичної культури відповідно.

09:44 06.01.2022

Добрі люди, хай завжди вам добре буде!

Є тисячі українців, для яких творити добро, допомагати іншим так само природно, як жити, дихати, працювати. Адже благодійництво – це не матеріальний, а духовний світ, це велика справа великих людей.

16:12 22.12.2021

Ничипорівський НВК щиро дякує спонсорам, які придбали новорічні подарунки для вихованців дитсадка та учнів закладу освіти

Всі ми знаємо з шкільної парти, а то й з дитсадка, що людина починається з добра і добром освячується. На жаль, за буденними справами ми не часто замислюємося над тим, що ж таке доброта, честь, милосердя? Хоч в усі віки людство сповідувало саме ці принципи. І особливо приємно, що в наш нелегкий час живуть такі люди, які готові прийти на допомогу іншим. Роблять це безкорисно, доброзичливо та від щирого серця. В народі кажуть, що добра людина – це щаслива людина. І доброта обов’язково повертається до того, хто її віддає.

11:20 22.12.2021

Працює Мала академія наук

16 грудня 2021 року у малій залі Яготинської міської ради Центром професійного розвитку педагогічних працівників проведено І (регіональний) етап конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук з метою підтримки дослідницької діяльності школярі, пошуку обдарованої молоді.

16:24 16.12.2021

Професійний розвиток педагогів

Відповідно до плану роботи Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників 14 грудня 2021 року в малому залі Яготинської міської ради проведено семінар-практикум для директорів закладів освіти з теми «Організація роботи з професійного розвитку педагогічних працівників у закладах освіти». Миненок О.В., директор Яготинського ЦПРПП  виступила з питаннями «Професійний стандарт керівника закладу освіти як основа діяльності закладу», «Професійний стандарт «Вчитель закладу загальної освіти» та наголосила на визначенні власного професійного розвитку та виконанні  трудових функцій  кожним працівником. Висоцька Н.І. та Ганжа С.І., консультанти центру ознайомили з порядком визначеня результатів підвищення кваліфікації у сфері освіти й організацією забезпечення внутрішньої системи якості освіти. В ході засідання також обговорили питання «Моделювання траєкторій професійного розвитку педагогічого працівника».

16:51 14.12.2021

Вхід для адміністратора