A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти та Яготинський центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської міської ради

Новини

Організація освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання

Працівниками КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” підготовлено методичні рекомендації та інформаційні повідомлення про організацію освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання.

10:22 28.04.2021

До уваги керівників закладів освіти! Освітні програми, що будуть використовуватися в закладах освіти в 2021/2022 н.р.

Освітні програми, що пройшли апробацію та за результатами експертизи Державної служби якості освіти (далі-ДСЯО) визнані такими, що відповідають Державному стандарту початкової освіти і відповідно до рішення комісії з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти  і науки України схвалені для використання в закладах загальної середньої освіти:

09:36 28.04.2021

Батьки-перші вихователі дитячих душ

23 квітня 2021 року директором Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради Оксана Миненок  проведено он-лайн засідання професійної спільноти завідуючих закладів дошкільної освіти на тему: «Організація роботи з взаємодії закладу дошкільної освіти з родиною».

08:10 27.04.2021

Біль і пам’ять Чорнобиля

26 квітня – 35-ті роковини Чорнобильської катастрофи, День національної жалоби. Страшні наслідки Чорнобильської трагедії: смерті, хвороби, безлюдна пустеля навколо станції. Про те, що сталось, не можна забувати. Пам’ять – це данина живих усім, хто загинув, рятуючи інших. Ця біда не минула безслідно, вона принесла світові багато трагедій і буде завжди об’єднувати всіх одним спогадом, однією печаллю, однією надією. Нехай ніколи не замовкають дзвони людської пам’яті, що не даватимуть забути про трагедію.

16:41 26.04.2021

Інформаційно-цифрова компетентність вчителя

26 квітня на базі Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників відбулося засідання творчої групи вчителів-логопедів міських закладів освіти з проблеми  «Організація  зворотнього зв’язку за дистанційною формою навчання». Учителі ознайомилися з матеріалами всеукраїнської онлайн конференції  на порталі «Рух обл. освіта»  щодо розвитку інформаційної-цифрової  компетентності  педагогів, творчого потенціалу вчителя та учнів. Мовчан  О.Г., вчитель-логопед  Яготинської ЗОШ № 1 провела майстер-клас «Онлайн -заняття для дітей з порушеннями інтелектуального розвитку та вадами мови». Консультант центру Висоцька Н.І. ознайомила з новинами літератури  щодо творчих технік навчання дітей з мовленнєвими порушеннями. В ході засідання вироблені  рекомендації  для роботи в умовах дистанційного навчання.

11:04 26.04.2021

Організація роботи з безпеки життєдіяльності дітей в закладах дошкільної освіти

22 квітня 2021 року директором Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради Миненок О.В. проведено он-лайн засідання професійної спільноти вихователів закладів дошкільної освіти на тему: «Організація роботи з безпеки життєдіяльності дітей в закладах дошкільної освіти».

09:51 23.04.2021

Он-лайн нарада для керівників закладів загальної середньої освіти

22 квітня 2021 року начальником відділу освіти Яготинської міської ради Світланою Комаренко проведено он-лайн нараду для керівників закладів загальної середньої освіти. До наради долучилася голова Яготинської міської ради Наталія Дзюба, яка наголосила керівникам щодо участі колективів закладів освіти в місячнику благоустрою територій. Також Наталія Миколаївна звернула увагу на організацію освітнього процесу відповідно до реформування галузі освіти Яготинщини.

15:51 22.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора