A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти
Яготинської міської ради

Новини

Футбольний турнір

30 вересня 2021 року на СК «Колос» був проведений турнір з футболу приурочений 45-річчю Заслуженого майстра спорту  Андрія Шевченка серед збірних команд закладів загальної середньої освіти Яготинської міської територіальної громади. У змаганнях взяли участь 6 команд.

11:20 04.10.2021

Футбольний турнір у Двірківщині

Традиційно наприкінці вересня  шкільна родина філії Двірківщинський НВК "ЗОШ І-ІІ ст. - ДНЗ (ясла-садок)" ОЗО Яготинського НВК  "СШ-ЗОШ І-ІІІ ст. № 3"  проводить футбольний турнір. З роками він видозмінюється : 20 років тому це був районний, потім - Всеукраїнський дитячий, а вже всьоме проводиться турнір ліги "Родинна Ліга Супер UA з футболу".  Цьогоріч він присвячений  45-річниці від дня народження нашого земляка, володаря золотого м'яча, головного тренера збірної України 2016 - 2021 років Андрія Шевченка.

11:17 04.10.2021

Про участь в акції «Монетки дітям»

ОЗО «Яготинський НВК  № 2» інформує, що у вересні 2021 року наш навчальний заклад долучився до акції «Монетки дітям», яку проводить Національний банк України та благодійний фонд «Таблеточки». Метою якої є збір монет номіналом 25 копійок, що вийшли з обігу та перетворення їх на допомогу для онкохворих дітей.

14:29 30.09.2021

Заходи до Дня пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України в Лемешівській ЗОШ

День пам'яті захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України — пам'ятний день в Україні. З метою вшанування  військовослужбовців  і учасників добровольчих формувань, які загинули, відстоюючи незалежність України, в школі проведено тематичні заходи.

08:28 30.09.2021

Забезпечення управлінських процесів у закладах дошкільної освіти

28 вересня 2021 року заступник міського голови Олена Федина, начальник відділу освіти Світлана Комаренко, директор Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради Оксана Миненок прийняли участь у роботі круглого столу для директорів закладів дошкільної освіти з проблеми «Організація роботи щодо формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти в закладах дошкільної освіти». Основною метою та завданнями круглого столу було розробити систему роботи в закладах дошкільної освіти із забезпечення якості освіти, проаналізувати стан організації харчування та освітнього середовища для дітей.

15:57 28.09.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора