Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

Новини

Підведено підсумки футбольного сезону 2019/2020

Дата створення: 20:21 28.11.2020

Футбол називають грою мільйонів тому що, та сила, динамічність, спритність, неочікуваність привертає увагу людей. Футбол – це ніби невеликий спектакль, у якому беруть участь сміливі і мотивовані люди, які готові показати щось цікаве та інтригуюче, свою майстерність – тобто подарувати свято людям, зробити все для того, щоб ним захоплювались.

Онлайн-конкурс "Scholarship в Україні" для здобувачів вищої освіти

Дата створення: 08:21 26.11.2020

У вересні стартував новий конкурс для здобувачів вищої освіти, призовий фонд якого складає 63 000 грн. Прес-конференцію, з приводу старту конкурсу, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/fJ8WDbUG_rY Під час карантину здобувачі вищої освіти мають можливість отримати кошти на навчання в рамках грантового проєкту. Гранти освітяни можуть використати на сплату навчання в своєму навчальному закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця. Участь безкоштовна! Взяти участь може будь-який студент, незважаючи на фаховий напрям навчання.  

Запрошуємо до участі в проєкті «МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ. СПОРТ. Київщина.»

Дата створення: 14:52 19.11.2020

Це проект для тих, хто пов’язує своє майбутнє з Україною, прагне позитивних змін для країни і потребує знань та досвіду для реалізації ідей, що змінюють життя і здійснює свою основну діяльність в сфері спорту, а також зацікавлений і вмотивований розвивати спортивну галузь в регіоні (молоді спортсмени, тренери, менеджери в сфері спортивної роботи, фахівці органів місцевого самоврядування і центральних органів виконавчої влади на місцях, котрі працюють в сфері розвитку спорту, молоді спортсмени, які займають активну громадську позицію, здійснюють політичну діяльність на місцевому рівні).

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Дата створення: 11:17 18.11.2020

Близько 80 відсотків пожеж виникає в житлових будинках громадян і більшість з них по вині самих жителів, які порушують правила пожежної безпеки. Наслідки пожеж в житловому секторі – загибель людей, а також тварин та птиці, знищення житла та матеріальних цінностей. Запобігти лиху можуть заходи пожежної безпеки, що приведені нижче, які необхідно виконувати Вам та членам Вашої сім’ї. Не дозволяйте дітям гратися із сірниками, зберігайте сірники в недоступних для дітей місцях. Топлення печі повинно  проводитись тільки дорослими. Перед початком опалювального сезону перевірте стан опалювальної системи, при необхідності проведіть її ремонт. На горищах усі димові труби й стіни, в яких проходять димові канали, повинні бути відштукатурені та побілені, димоходи очищені від сажі. Не розпалюйте печі бензином, дизельним пальним – це дуже небезпечно. Не перегрівайте печі, не ставте впритул до неї меблі, інші горючі предмети. Сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали – небезпечно. Перед топочним отвором не повинно бути дров, палива та інших горючих матеріалів. Не допускайте паління та використання відкритого вогню в підвалах, хлівах, на горищі та в приміщеннях, де зберігаються горючі матеріали. Не відігрівайте замерзлі труби опалення, водопостачання та каналізації відкритим вогнем, використовуйте для цього пару, гарячу воду або пісок. Не допускайте перевантаження електромережі. Не допускайте експлуатації несправної електромережі. Не залишайте без догляду ввімкнені телевізори та електронагрівальні прилади. Побутові електронагрівальні прилади не встановлюйте біля горючих предметів та матеріалів. Заправку автомобіля, миття запчастин бензином необхідно проводити на відкритих майданчиках. Не зливайте відпрацьовані нафтопродукти в каналізацію та біля гаражу. Не розводьте багаття біля будівель.

Уряд запровадив карантин вихідного дня

Дата створення: 14:08 12.11.2020

Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року.

Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Дата створення: 10:43 04.11.2020

Програма стажування в Апараті Верховної Ради України – 6-місячне стажування в секретаріатах комітетів та структурних підрозділах Апарату Верховної Ради України для молодих фахівців віком до 35 років з усієї України.

Про відзначення Дня захисника України

Дата створення: 15:19 29.10.2020

З метою виховання в учнів почуття відповідальності, любові до Батьківщини, шанобливого ставлення до захисників України, формування активної життєвої та патріотичної позиції, збереження і примноження національних традицій, звичаїв у закладах освіти Яготинського району проведено тиждень  козацької слави. У рамках тижня організовані зустрічі з ветеранами антитерористичних операцій, проведені інформаційні хвилинки «Справжні патріоти»,  тематичні виставки літератури «Слава козацька», «Історія українського козацтва», «Героям-слава».

Про відзначення 76-ї річниці вигнання нацистів з України

Дата створення: 12:59 28.10.2020

Патріотично-виховні акції з нагоди відзначення 76-річниці  визволення  України від нацистів з використанням засобів дистанційної комунікації проведені в усіх закладах освіти району. Уроки пам’яті, мужності «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років», «З пам’яттю у серці», «Збережемо пам’ять!», «І буде пам'ять вічно жити про дні ті легендарні», «У граніті, у бронзі, у серцях..», «А дідусь пам’ятає усе..», « Я мрію про вільну, квітучу, єдину Україну, «Хай діти ніколи не бачать жахіть війни», «Пам’ятатимемо  вічно», «Ніхто, крім нас!», «Всі ми – діти козацького роду!», «Героїв країна – моя Україна!», «Партизанська слава» проведені в Яготинських міських школах, Супоївському, Двірківщинському, Сотниківському НВК.    

Звернення Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області до жителів Яготинщини

Дата створення: 10:13 19.10.2020

У період похолодання та із початком опалювального сезону, зазвичай різко зростає кількість пожеж у помешканнях громадян. Зазвичай, до цього призводить  необережне використання електрообігрівачів та опалювальних печей, їхня несправність, перевантаження електромереж, тощо. У більшості випадків пожежі трапляються з вини самих громадян. Адже підготовка котлів, печей, димоходів, а також обігрівачів до безпечної роботи це — обов’язок саме мешканців будинків.