Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

Новини

Spotter dynamik mini rife -2020

Дата створення: 13:58 11.12.2020

Нещодавно в м. Бориспіль за сприяння управління молоді та спорту Київської облдержадміністрації відбулися індивідуальні змагання «Spotter dynamik mini rife -2020» (стрільба із малокаліберної гвинтівки з попереднім фізичним навантаженням), що були присвячені Дню Збройних Сил України. Захід проводився на базі Бориспільського стрілецького тиру та клубу військової справи «Spotter» з дотриманням всіх карантинних вимог.

Зверення Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області до жителів Яготинщини

Дата створення: 12:11 09.12.2020

Шановні громадяни основні причини від яких виникають пожежі – перенавантаження електромережі та порушення правил пожежної безпеки при експлуатації пічного опалення. Щоб такого не трапилося, необхідно суворо дотримуватися встановлених для всіх правил пожежної безпеки в побуті та, перш за все, вимоги пожежної безпеки при встановленні та експлуатації електроприладів. Це слід виконувати кожному:

В її картинах гармонія і краса

Дата створення: 12:28 08.12.2020

Яскравий, дивовижний світ Катерини Білокур… Недосяжний, неперевершений у своїй красі й такий теплий і затишний. Світ диво-барв і диво-квітів, що постав «з душі майстрині» й навіки освятився «у незнищеннім всесвіті краси», зігрітий променем добра і любові.

Обласний майстер-клас вчителів історії

Дата створення: 15:25 03.12.2020

З метою професійного розвитку вчителів історії, поширення передового педагогічного досвіду та впровадження інноваційних форм роботи, 02 грудня 2020 року вчителем історії та правознавства ОЗО «Яготинський НВК «СШ-ЗОШ І-ІІІ ст. №2» Білаш Лідією Миколаївною проведено в режимі online  на платформі Zoom  перше заняття обласного майстер-класу для педагогів Київщини з теми: «Візуалізація процесу навчання історії: теорія і практика». Координатором заходу виступила завідувач відділу суспільствознавчих предметів Комунального навчального закладу Київської обласної ради «Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів» Гребенчук Тетяна Олександрівна.

Підведено підсумки футбольного сезону 2019/2020

Дата створення: 20:21 28.11.2020

Футбол називають грою мільйонів тому що, та сила, динамічність, спритність, неочікуваність привертає увагу людей. Футбол – це ніби невеликий спектакль, у якому беруть участь сміливі і мотивовані люди, які готові показати щось цікаве та інтригуюче, свою майстерність – тобто подарувати свято людям, зробити все для того, щоб ним захоплювались.

Онлайн-конкурс "Scholarship в Україні" для здобувачів вищої освіти

Дата створення: 08:21 26.11.2020

У вересні стартував новий конкурс для здобувачів вищої освіти, призовий фонд якого складає 63 000 грн. Прес-конференцію, з приводу старту конкурсу, можна переглянути за посиланням: https://youtu.be/fJ8WDbUG_rY Під час карантину здобувачі вищої освіти мають можливість отримати кошти на навчання в рамках грантового проєкту. Гранти освітяни можуть використати на сплату навчання в своєму навчальному закладі або сплату будь-яких освітніх курсів, на вибір переможця. Участь безкоштовна! Взяти участь може будь-який студент, незважаючи на фаховий напрям навчання.  

Запрошуємо до участі в проєкті «МОЛОДЬ ЗМІНИТЬ УКРАЇНУ. СПОРТ. Київщина.»

Дата створення: 14:52 19.11.2020

Це проект для тих, хто пов’язує своє майбутнє з Україною, прагне позитивних змін для країни і потребує знань та досвіду для реалізації ідей, що змінюють життя і здійснює свою основну діяльність в сфері спорту, а також зацікавлений і вмотивований розвивати спортивну галузь в регіоні (молоді спортсмени, тренери, менеджери в сфері спортивної роботи, фахівці органів місцевого самоврядування і центральних органів виконавчої влади на місцях, котрі працюють в сфері розвитку спорту, молоді спортсмени, які займають активну громадську позицію, здійснюють політичну діяльність на місцевому рівні).

ШАНОВНІ ГРОМАДЯНИ!

Дата створення: 11:17 18.11.2020

Близько 80 відсотків пожеж виникає в житлових будинках громадян і більшість з них по вині самих жителів, які порушують правила пожежної безпеки. Наслідки пожеж в житловому секторі – загибель людей, а також тварин та птиці, знищення житла та матеріальних цінностей. Запобігти лиху можуть заходи пожежної безпеки, що приведені нижче, які необхідно виконувати Вам та членам Вашої сім’ї. Не дозволяйте дітям гратися із сірниками, зберігайте сірники в недоступних для дітей місцях. Топлення печі повинно  проводитись тільки дорослими. Перед початком опалювального сезону перевірте стан опалювальної системи, при необхідності проведіть її ремонт. На горищах усі димові труби й стіни, в яких проходять димові канали, повинні бути відштукатурені та побілені, димоходи очищені від сажі. Не розпалюйте печі бензином, дизельним пальним – це дуже небезпечно. Не перегрівайте печі, не ставте впритул до неї меблі, інші горючі предмети. Сушити й складати на печах одяг, дрова, інші горючі предмети та матеріали – небезпечно. Перед топочним отвором не повинно бути дров, палива та інших горючих матеріалів. Не допускайте паління та використання відкритого вогню в підвалах, хлівах, на горищі та в приміщеннях, де зберігаються горючі матеріали. Не відігрівайте замерзлі труби опалення, водопостачання та каналізації відкритим вогнем, використовуйте для цього пару, гарячу воду або пісок. Не допускайте перевантаження електромережі. Не допускайте експлуатації несправної електромережі. Не залишайте без догляду ввімкнені телевізори та електронагрівальні прилади. Побутові електронагрівальні прилади не встановлюйте біля горючих предметів та матеріалів. Заправку автомобіля, миття запчастин бензином необхідно проводити на відкритих майданчиках. Не зливайте відпрацьовані нафтопродукти в каналізацію та біля гаражу. Не розводьте багаття біля будівель.

Уряд запровадив карантин вихідного дня

Дата створення: 14:08 12.11.2020

Уряд запровадив карантин вихідного дня до 30 листопада 2020 року.

Оголошено конкурс на участь у Програмі стажування молоді в Апараті Верховної Ради України

Дата створення: 10:43 04.11.2020

Програма стажування в Апараті Верховної Ради України – 6-місячне стажування в секретаріатах комітетів та структурних підрозділах Апарату Верховної Ради України для молодих фахівців віком до 35 років з усієї України.