A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти
Яготинської міської ради

Новини

Не провокуй пожежі в екосистемах!

Екосистема - це екологічна система або природний комплекс що створений живими організмами з умов їх існування, так звана біологічна система. У кожній екосистемі відбуваються кругообіг речовин та обмінні енергетичні процеси. Система, яка існує самостійно. Це жива природа, що нас оточує: ліси, степи, поля, луги і т.д.

14:26 24.05.2021

«Будь помітним на дорозі!»

На виконання Плану заходів щодо реалізації Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні на період до 2024 року, листа Міністерства освіти і науки України від 15.03.2021№1/9-145 з 17 по 21 травня 2021 року в закладах освіти Яготинщини проведено Тиждень безпеки дорожнього руху.

13:51 24.05.2021

Одягни вишиванку, Україно моя!

Всесвітній день вишиванки, який відзначають сьогодні, - це свято, покликане сприяти збереженню споконвічних народних традицій створення та носіння етнічного вишитого українського одягу.

16:51 20.05.2021

Завершилося навчання на заняттях обласного майстер-класу для учителів історії

18  травня 2021 року  вчителі суспільствознавчих предметів завершили навчання на заняттях обласного майстер-класу Білаш Лідії Миколаївни, учительки історії Опорного закладу освіти «Яготинський навчально-виховний комплекс  «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів №2» із теми «Візуалізація процесу навчання історії».

13:56 19.05.2021

Увага грози!

З початком теплих днів, як правило, виникають грози. Чим теплішим стає повітря, тим збільшується вірогідність їх виникнення. Вже у самій назві цього атмосферного явища вчувається велика загроза для життя людей, тварин, дерев, споруд тощо. Небезпечними бувають злива, град, потужний вітер (буря, вихор, смерч, тайфун, торнадо), але завжди – блискавка, електричний розряд якої сягає10-20 тис. ампер.

12:03 19.05.2021

ЯКЩО ВИ ЗНАЙШЛИ ВИБУХОНЕБЕЗПЕЧНИЙ ПРЕДМЕТ!

Під вибухонебезпечними предметами слід розуміти будь-які пристрої, засоби, підозрілі предмети, які здатні за певних умов (або при дії на них) вибухати. Ознаками, за якими можна визначити предмет як вибухонебезпечний, є характерна форма предмету (видовжена форма снаряду); наявність електричних дротів, що стирчать з предмету або тягнуться до нього; дивні звуки, які лунають з предмету (цокання годинника, шипіння, виділення газу тощо); світлові сигнали, які подає предмет (мигання лампочки). Практично всі вибухові речовини отруйні, чутливі до механічних дій і нагрівання. Поводження з ними вимагає граничної уваги і обережності. Одна з основних причин нещасних випадків з вибуховими пристроями – грубе порушення елементарних правил безпеки.

12:01 19.05.2021

Організація освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання

Працівниками КНЗ КОР “Київський обласний інститут післядипломної освіти педагогічних кадрів” підготовлено методичні рекомендації та інформаційні повідомлення про організацію освітнього процесу в умовах дистанційного та змішаного навчання.

10:22 28.04.2021

До уваги керівників закладів освіти! Освітні програми, що будуть використовуватися в закладах освіти в 2021/2022 н.р.

Освітні програми, що пройшли апробацію та за результатами експертизи Державної служби якості освіти (далі-ДСЯО) визнані такими, що відповідають Державному стандарту початкової освіти і відповідно до рішення комісії з педагогіки та методики початкового навчання Науково-методичної ради з питань освіти Міністерства освіти  і науки України схвалені для використання в закладах загальної середньої освіти:

09:36 28.04.2021

Батьки-перші вихователі дитячих душ

23 квітня 2021 року директором Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради Оксана Миненок  проведено он-лайн засідання професійної спільноти завідуючих закладів дошкільної освіти на тему: «Організація роботи з взаємодії закладу дошкільної освіти з родиною».

08:10 27.04.2021

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора