A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

Оголошення

Проведення XVІІ Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф»

   Український координаційний центр з підвищення правової освіти населення за участі Української молодіжної правничої асамблеї, Благодійного фонду «Об’єднання світових культур»/United World Cultures Foundation/UWCF, Української асоціації підтримки творчої молоді запрошують учнів закладів загальної середньої освіти України віком до 18 років взяти учать у XVІІ Всеукраїнському конкурсі шкільних малюнків «МОЇ ПРАВА-2024: 10 років українського опору збройній агресії рф» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.

12:10 18.04.2024

Інформація щодо проведення Всеукраїнської науковопрактичної конференції «Олена Пчілка: барви особистості та феномен національного духу»

Інформаційний лист щодо участі у конференції у роботі Всеукраїнської науковопрактичної конференції «Олена Пчілка: барви особистості та феномен національного духу», присвяченої 175-річчю від дня народження Олени Пчілки

15:35 16.04.2024

Відеоматеріали, присвячені мінній безпеці під час освітнього процесу

    Міністерством з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України спільно з проєктом Dovidka.info та благодійною організацією «Смарт ангел» створено кілька просвітницьких відеороликів для здобувачів освіти щодо мінної безпеки.

15:19 06.02.2024

День відкритих дверей у Харківському Національному університеті Повітряниї Сил імені Івана Кожедуба

      25 листопада 2023 року о 10.00 год. у Харківському Національному університеті Повітряниї Сил імені Івана Кожедуба (далі - ВВНЗ) відбудеться День відкритих дверей в режимі on-line на платформі YouTube, під час якого майбутнім абітурієнтам буде надато інформацію про умови вступу у 2024 році, спеціалізації, які здобуваються у ВВНЗ, навчання, побут, забезпечення та порядок проходження служби у військах після закінчення навчання.

15:27 23.11.2023

Інформація щодо презентації посібника "Як впровадити програму стажування для молоді?"

   19 жовтня 2023 року в м. Києві відбулась презентація посібника «Як впровадити програму стажування для молоді?», який розробила команда Міжнародний республіканський інститут «IRI Ukraine» для органів місцевого самоврядування на основі практичного досвіду впровадження пілотних програм стажування у громадах в межах програми USAID «Мріємо та діємо».

15:54 07.11.2023

Дотримання правил пожежної безпеки

У зв’язку з підвищенням температури повітря зросла кількість випадків виникнення пожеж. Щоб зберегти своє життя та життя близьких  людей слід звернути особливу увагу на дотримання наступних вимог пожежної безпеки:

16:22 18.07.2023

Що необхідно знати про щеплення від кору?

   КІР: СМЕРТЕЛЬНО НЕБЕЗПЕЧНИЙ І ШВИДКИЙ Кір - надзвичайно заразний і дуже швидко передається від хворої людини до здорової під час кашлю, чхання (повітряно-крапельним шляхом). Вірус кору може жити в повітрі та на поверхнях до двох годин після того, як хвора людина залишила приміщення. Дев’ять із десяти нещеплених людей або тих, хто не хворів на кір, можуть занедужати після контакту із хворим. Від кору захищає лише специфічний імунітет, який формується завдяки вакцинації.

14:07 18.07.2023

Вхід для адміністратора