A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

Оголошення

Сторінка на стадії наповнення

Про проведення науково-технічного конкурсу «Eкo-Техно Україна» у 2022-2023 навчальному році

Протягом жовтня 2022 року – лютого 2023 року Національний еколого-натуралістичний центр учнівської молоді спільно з Національним технічним університетом України «Київський політехнічний інститут ім. Ігоря Сікорського» проведуть науково-технічний конкурс «EкoТехно Україна» - національний етап Міжнародної науково-технічної виставки Regeneron ISEF-2023.

14:50 03.11.2022

Заходи з метою надання науково-методичної допомоги вчителям, які здійснюють навчання в 5 класах

Інститут педагогіки НАПН України (далі – Інститут) організовує ряд заходів з метою надання науково-методичної допомоги вчителям, які здійснюють навчання в 5 класах за модельними навчальними програмами та підручниками, розробленими фахівцями Інституту:

14:31 03.11.2022

Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра»

З 15 листопада 2022 року розпочинається прийом робіт на Всеукраїнський учнівський літературно-мистецький конкурс «Стежками Каменяра». Метою конкурсу є посилення творчої мотивації у вивченні учнями закладів загальної середньої освіти творчості Івана Франка через створення літературно-мистецьких творів у різних жанрах, у яких працював Іван Франко, та дослідження його літературної спадщини, наукової, культурологічної та громадської діяльності.

09:23 01.11.2022

Про проведення ХІІІ Всеукраїнської краєзнавчої конференції учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників»

    В період 11-13 листопада 2022 року у м. Миколаєві в режимі онлайн відбудеться ХІІІ Всеукраїнська краєзнавча конференція учнівської молоді «Мій рідний край, моя земля очима сучасників» (далі – конференція). Організаторами заходу є Український державний центр національно-патріотичного виховання, краєзнавства і туризму учнівської молоді, Миколаївський обласний Центр національно-патріотичного виховання, туризму та краєзнавства учнівської молоді. До участі у конференції запрошуються учні, вихованці закладів загальної середньої та позашкільної освіти, студенти віком до 21 року.

10:32 28.10.2022

Про проведення фінального етапу Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon)

   З 06 до 09 грудня 2022 року Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді спільно з КЗ «Чернівецький обласний центр еколого-натуралістичної творчості учнівської молоді» проводиться фінальний етап Всеукраїнського екологічного хакатону «X REALITY ECOLOGICAL HACK» (Eco-Hackathon) (далі - Хакатон). До участі в заході запрошуються учні віком від 14 до 17 років закладів загальної середньої та позашкільної освіти, які мають певні досягнення з обраного напряму діяльності та досвід у сфері наукових досліджень. Для участі у Хакатоні необхідно до    27 листопада 2022 року зареєструватись за посиланням:

09:40 28.10.2022

Про проведення вебінар «Ключові навички дітей шкільного віку у воєнні часи. Як навчити дітей безпечної поведінки»

     21 жовтня о 15:00 відбудеться вебінар «Ключові навички дітей шкільного віку у воєнні часи. Як навчити дітей безпечної поведінки» (лист Директорату дошкільної, шкільної, позашкільної та інклюзивної освіти Міністерства освіти і науки України від 20.10.2022 № 4/3022-22). Захід організовує команда проєктів #stop_sexтинг та «Час поговорити». На вебінарі буде презентовано розробки уроків «(Не)безпека в час війни. Уроки для учнів 1-11 класів щодо безпечної поведінки під час війни», що спрямовані на формування ключових та стійких компетенцій у дітей щодо безпечної поведінки у час війни та після її завершення. Для участі у заході запрошуються керівники та педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти.

12:16 21.10.2022

Вхід для адміністратора