A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

Трушин Євген Миколайович (Позивний «Говорун») загинув під час проведення АТО, був учнем Ничипорівського НВК

Яготинський  герой, 22 річний атовець, навідник-оператор  мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти 11 окремого мотопіхотного батальйону, «Київська Русь», Трушин Євген -  «Говорун», як його називали  бойові товариші.

Народився Трушин Євген у Яготині 2 липня 1982 року. З 1983 по 1992 роки проживав в Таджикистані.

В 1992 році переїздить до села Ничипорівка, Яготинського району, де був зарахований на навчання до 4-го класу Ничипорівської ЗОШ.

Женя  був хлопцем сміливим і небайдужим, не любив неправди,  завжди відстоював справедливість, мав благородне і щире серце. Доброзичливий у спілкуванні, завжди життєрадісний, ерудований, міг зацікавити товаришів своєю розповіддю. Був емоційно – відкритий, чуйний, готовий прийти на допомогу ближньому. У школі Евген мав багато друзів, які ставилися до нього з симпатією.

Після закінчення 9 класу вступив до ПТУ, мріяв, як батько, стати справжнім зварювальником-електриком.

У 2000 році закінчив Яготинське ПТУ № 11 та  отримав диплом за спеціальністю «Електромонтер з обслуговування електроустаткування; електрозварювальник ручного зварювання».

Працював в одній із будівельних організацій м. Києва.

У 2003 році Євгена призвали до армії.  Відслуживши півроку, Євген був комісований за станом здоров’я.

Після армії трудився у м. Березані.

У лютому 2004 року одружився, а в січні 2005 з’явилася на світ донька Дар’я.

18 травня 2014 року, у зв’язку з сумними подіями на сході нашої країни, Євген був призваний на військову службу навідником-оператором мотопіхотного відділення мотопіхотного взводу мотопіхотної роти 11 окремого мотопіхотного батальйону «Київська Русь». Під час служби отримав позивний «Говорун». Боєць воював на Донбасі (під Дебальцевим), зазнав контузії.

Після відпустки його направили в один із районів Херсонської області, що межує із Кримом. У ніч із 27-го на 28 грудня 2014 року,  під час чергової зміни на блокпосту, у нього зупинилося серце. Солдат із бойовим позивним «Говорун» замовк назавжди.

У пам’яті  однокласників Женя залишиться відважним, життєрадісним, тактовним, людяним. Такі, як він, завжди першими приходять на допомогу, ніколи не зраджують.

14 січня 2015 року Євген Трушин посмертно нагороджений орденом Спілки «За вірність присязі».

14 квітня 2016 року посмертно нагороджений знаком «Батальйону Київська Русь», орденом «Лицарський хрест України».

У Ничипорівському НВК, де навчався Трушин Євген, йому встановлено меморіальну дошку.

І для маленького школярика-першачка, і для дорослого старшокласника, які споглядатимуть портрет Героя, він буде гідним життєвим взірцем.

Вхід для адміністратора