A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

Ляпін Юрій Олегович загинув під час проведення АТО, був учнем Капустинського НВК

Ляпін Юрій Олегович народився 17 травня 1995 року  м. Києві (українець). Батько Ляпін Олег Петрович (росіянин), мати Ляпіна Ольга Анатоліївна (українка). До вступу в перший клас виховувався в дитячому садку Капустинського НВО с. Капустинці Яготинського району Київської області. В 2001 році був зарахований до складу учнів першого класу цього ж таки навчального закладу. З 2001 по 2010 рік навчається в Капустинському НВО «ЗОШ І-ІІІ ступенів – дитячий садок». За період навчання в школі Юра зарекомендував себе як дисциплінований учень. Мав бали середнього і достатнього рівня, любив займатися спортом. В класі Юру поважали. Хоча друзів мав небагато, але це були надійні друзі. Був надзвичайно скромним хлопцем, стриманим і серйозним.

Після закінчення дев’яти  класів вирішує стати механіком річкового транспорту, тому вступає до Київського училища річкового флоту, де навчається до 2013 року. Як і всі справжні чоловіки Юра йде до лав української армії на контрактну форму (2013 – 2016 рр.) – ВДВ А/0281      (95-а окрема аеромобільна бригада, солдат-навідник). А потім була війна… З перших днів солдат Юрій Ляпін у пеклі подій: Слав'янск, Лисичанськ. Загинув 19 липня 2014 року у бою під Лисичанськом у Луганській області. Разом з Юрієм загинули капітан М.Савченко, сержант А. Пушанко, солдат О.Клим та старший солдат М.Бурлака. Похований в с. Козинці, Бородянського району, Київської області.

Указом Президента України № 873/2014 від 14 листопада 2014 року «за особисту мужність і героїзм, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, вірність військовій присязі», нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня (посмертно).

За представленням Громадської організації «Союз випускників Курганського вищого військового політичного авіаційного училища», за мужність і незламність духу, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України проявлені в АТО нагороджений відзнакою Всеукраїнської громадської організації «Спілка ветеранів та працівників силових структур України «ЗВИТЯГА» «Орденом «За вірність присязі» (посмертно).

Нагороджений відзнакою «За оборону рідної держави» (посмертно).

Вхід для адміністратора