Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

День Миру

21 вересня яготинці згадують не лише захисників, для яких яготинська земля стала останнім місцем вічного спокою, а й святкують Різдво Пресвятої Богородиці, у народі - друга Пречиста. 

В цей день учні Яготинського НВК «Спеціалізована школа – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 3» провели патріотичний флеш-моб «Щастя тобі, Яготин!». Зокрема, вихованці школи вишикувались на площі, створивши «живі» слова «Яготин», а також двох птахів та сонце. 

Цьогорічний флешмоб завершує тематичний тиждень «Щасливі діти – успішне місто» і приурочений до дня Миру, який у світі відзначається також 21 вересня.

«Лелеки, за повір’ям, приносять мир та щастя в дім. І наші лелеки, «намальовані» учнями та вчителями у вишиванках, є символом мирного неба, сонячного світла, символом любові до рідного краю. Хай приносять вони щастя кожній людині, нашій шкільній родині, нашому рідному місту – Яготину!», - зауважує заступник директора з навчально-виховної роботи Яготинського НВК № 3 Ірина Василівна Складна.« повернутися до списку новин