A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

«Ліга Дружніх» у Яготинському ліцеї № 3

Дата: 16.03.2023 17:36
Кількість переглядів: 69

  В «Лізі Дружніх» взяли участь учні нової української школи – п’ятикласники Яготинського ліцею № 3. Вони змагалися в таких видах спорту, як доджбол, петанк.

 

  Доджбол – це сучасна версія дитячої гри «вибивали», завданням якої є поцілити м’ячем у «ведучого». Двоє гравців, що стоять один навпроти одного на відстані 10 м, цілять м’ячем -  «вибивали», а один, той, хто ухиляється від м’яча і стоїть посередині -  «ведучий». Якщо вибивали влучають м’ячем у ведучого, той хто влучив стає на його місце і гра продовжується. Якщо ведучий впіймав м’яч до тих пір поки він вдарився об поверхню, він отримує так звану запасну гру. Якщо після ловіння м’яча по гравцеві поцілили, то цей запас згоряє і той самий ведучий продовжує гру до наступного влучання по ньому.

 Якщо гравців багато, то вони розділяються на дві команди (ведучих та вибивал) і гра триває до вибивання останнього ведучого. Якщо ведучий впіймав м’яч, то він має право ввести у гру одного гравця з своєї команди, який вибув. Учасники міняються і гра триває доти, поки вистачить сил.

  Петанк  - гра, яка в сучасній формі виникла в 1907 році в Ла-Сьйота, в Провансі, на півдні Франції. Англійською та французькою мовами назва петанк походить від la petanca [peˈtaŋkɔ] в провансальському діалекті окситанської мови, що означає "ноги разом" або, точніше, "ноги на якорі".

  Учасники змагань отримали масу позитивних емоцій.


« повернутися

Вхід для адміністратора