A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

ЗАСТЕРЕЖЕННЯ ЩОДО БЕЗПЕЧНОГО ПРОВЕДЕННЯ ВЕЛИКОДНЯ

Дата: 22.04.2021 16:24
Кількість переглядів: 195

За статистикою, випадки виникнення пожеж частішають саме у вихідні та святкові дні. Багаторічний аналіз пожеж дає підстави стверджувати, що основною причиною їх виникнення є людська необережність.

Тому під час святкування Великодня необхідно пам’ятати основні правила пожежної безпеки:

Шановні Яготинці! Під час приготування пасхальних страв не забувайте про правильне поводження з вогнем під час експлуатації печей, газових та електроприладів. У жодному разі не слід залишати їх ввімкненими на період своєї відсутності. Під час освячення паски подбайте про те, щоб запалена свічка не торкалася поліетилену або плетеного великоднього кошика. підв’язуйте міцно хустину та збирайте волосся, аби на нього не потрапив вогонь свічки при нахилі голови. Підв’язуйте міцно хустину та збирайте волосся, аби на нього не потрапив вогонь свічки при нахилі голови. Під свічкою тримайте шматок паперу чи тканини, аби через гарячий віск ви не смикнули рукою та не впустили свічку на одяг. 

Не підпускайте малолітніх дітей до відкритого вогню, навіть якщо це маленький вогонь священної свічки. Ні в якому разі не перекривайте шляхи евакуації.

Залишені без нагляду церковні атрибути є однією з найпоширеніших причин вининкення пожеж під час святкування Великодня.

Тож аби свята пройшли без надзвичайних пригод Яготинський районний сектор ГУ ДСНС України у Київській області звертається до священнослужителів і Вірян з проханням дотримуватись правил пожежної безпеки!

У разі виявлення пожежі негайно повідомте про це до Служби порятунку за номером 101. Назвіть точну адресу і своє прізвище, повідомте про наявність людей в зоні пожежі. Приступіть до гасіння пожежі первинними засобами пожежогасіння та евакуації людей і матеріальних цінностей.

 

Ще раз звертаємось до всіх городян: будьте вкрай обережні у поводженні з вогнем, дотримуйтесь правил безпеки для власного блага.

 

 

Начальник Яготинського РС ГУ

ДСНС України у Київській області

підполковник служби цивільного захисту                            С.І. Власко


« повернутися

Вхід для адміністратора