A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

Сучасні педагогічні інноваційні технології в дошкільній освіті

Дата: 24.02.2021 11:25
Кількість переглядів: 264

23 лютого 2021 року директором Яготинського центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської міської ради Миненок О. В. було проведено он-лайн засідання творчої групи вихователів-методистів закладів дошкільної освіти на тему: «Інноваційні технології в закладі дошкільної освіти – сучасний погляд на розвиток, навчання та виховання дітей».

Під час теоретичного блоку Оксана Вікторівна зупинилася на сучасних вимогах щодо оновлення освітнього процесу в закладах дошкільної освіти відповідно до нового Базового компоненту дошкільної освіти (Державного стандарту дошкільної освіти). А також звернула увагу, що з метою поліпшення якості дошкільної освіти педагогам необхідно використовувати нові педагогічні технології, формувати компетентності, які дозволять кожній дитині стати успішною особистістю.  

Вихователь-методист ДЗО №1 «Зіронька» Хавтирко В.Г. під час презентації «Освітній геокешинг – сучасна ігрова технологія дошкільної освіти» ознайомила вихователів-методистів з особливостями використання геокешингу в закладах дошкільної освіти. З динамічним характером організації розвивального середовища та ігрової діяльності дітей дошкільного віку відповідно геокешингу поділилася вихователь-методист ДЗО №5 «Берізка» Заморока Н.М.

Під час «круглого столу» на тему: «Впровадження геокешингу в освітній процес закладів дошкільної освіти» вихователі-методисти подискутували про форми методичної роботи щодо ознайомлення педагогів з інноваційними педагогічними технологіями.

З метою формування в учасників засідання необхідних вмінь та навичок для використання сучасних ігрових технологій в освітньому процесі вихователь-методист ДЗО №1 «Зіронька» Хавтирко В.Г. під час практичного блоку провела педагогічний геошинг «У пошуках освітніх скарбів» з вихователями закладу.

На завершення Миненок О.В. підвела підсумки засідання та вихователі-методисти прийняли методичні рекомендації щодо поліпшення якості освітнього процесу в закладах дошкільної освіти.


« повернутися

Вхід для адміністратора