Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

Інтеграція як чинник розвитку дитини

31 січня 2019 року на базі Яготинської ЗОШ № 1 методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Висоцькою Н.І. проведено засідання проблемної групи вчителів 3-х класів та школи молодого вчителя з теми «Інтегрований підхід для розвитку інтелектуально-творчих умінь молодих школярів».

Вчителі Ковальова Л.О. (Яготинська ЗОШ № 1), Матузка І.В. (Засупоївський НВК) провели майстер-класи «Інтеграція освітнього процесу як чинник розвитку пізнавальної активності учнів». Цікаві завдання з природознавства, читання, образотворчого і музичного мистецтва, української мови мають між собою зв’язки і тому вивчаються у     зв’язках, бо  це цілісна система.

Презентували свою роботу з даної проблеми вчителі Корнієнко В.О. (Капустинський НВК) та Молодченко Н.О. (Яготинський НВК № 3) та змогли донести до слухачів переваги діяльнісного підходу в інтеграції.

Вчителі взяли участь у дискусії «Традиційне предметне та інтегроване навчання».

В ході засідання вироблені рекомендації:

Використовувати інтегрований підхід  до навчання для формування предметної компетентності.

Впроваджувати діяльнісний метод навчання з метою створення умов для самореалізації.

Удосконалювати навчально-виховний процес шляхом використання інформаційно-комунікативних, інноваційних  технологій.

Створювати умови для комфортного навчання учнів.

Підвищувати професійну компетентність шляхом участі в он-лайн вебінарах,  інтернет – марафонах, семінарах.« повернутися до списку новин