Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

РМО вчителів зарубіжної літератури на базі Яготинського ІРЦ

28 жовтня 2019 року на базі Яготинського ІРЦ відбувся семінар для вчителів зарубіжної літератури з теми: «Готовність вчителя зарубіжної літератури до викладання НУШ».

Зустрічали учасників заходу директор ІРЦ Трішина В.М., яка провела екскурсію, ознайомила із особливостями функціонування закладу, роботою фахівців. До виступу директора ІРЦ долучилися Рак С.Г., вчитель-логопед та Пахар О.Ю., вчитель лікувальної фізкультури. Учасників вразила база нового закладу, налаштованість фахівців центру на підтримку особливих дітей, яких з кожним роком збільшується.

У другій частині заходу завідувач районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту провела майстер-клас із виготовлення навчальних лепбуків та їх захисту, використання на уроках та в позаурочний час.

У третій частині семінару голова РМО Борисенко Л.В. організувала проведення групового обговорення особливостей викладання зарубіжної літератури за стандартами НУШ.

У завершальній частині вчителі обговорили підготовку учнів до олімпіад, МАН.

З усіх питань були прийняті методичні рекомендації.

 « повернутися до списку новин