Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

Формуємо соціальну компетентність

25 лютого 2020 року на базі Богданівського НВК методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту проведено семінар – практикум для вчителів 3 класів та школи передового педагогічного досвіду з теми «Розвиток соціальної компетентності молодших школярів».

Вчитель Романенко І.В. продемонструвала інтерактивні методи роботи на інтегрованому уроці читання та природознавства, вміло поєднала різні види читання з повідомленнями учнів про природу і людину та виконанням творчих завдань. Урок був спрямований на стимулювання уяви і мислення учнів, розвиток вміння відтворювати явища та предмети, оцінювання вчинків та активізацію пізнавальної діяльності.

Педагоги відвідали історико-краєзнавчий музей с. Богданівка, де відбулося справжнє дійство «Вечорниці у м'ясниці», який підготувала разом з учнями, батьками, жителями села педагог - організатор школи Бондарєва Н.М.. Присутні поринули у світ українських народних традицій, без яких неможливе виховання підростаючого покоління.

В ході семінару вчителі обговорили питання використання навчальних проектів у школі І ступеня та розвитку творчої особистості. Творчий вчитель формує творчу особистість, бо вчитель є найяскравішим прикладом для школярів. На засідання  були прийняті рішення відповідно до теми.« повернутися до списку новин