Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

Підвищення майстерності педагога

Найдосвідченіший педагог ніколи не повинен

спинятися на досягнутому, бо якщо немає руху вперед,

то неминуче починається відставання.

                                                          В. Сухомлинський

 

За умов стрімкого розвитку суспільства стає нагальною потреба у високо кваліфікованих спеціалістах, які зможуть демонструвати здатність і виявляти готовність перебудовувати свою професійно-педагогічну діяльність відповідно до нової ситуації, що значною мірою залежить від їх професійного рівня й майстерності.

Постійні зміни обумовлюють актуальність проблеми підвищення професійного зростання педагога, завдання становлення нової професійної компетентості, формування педагога нового типу і стилю професійної діяльності.

З метою професійного розвитку із постійним ускладненням завдань і зростанням рівнів досягнень 01.11.2018 року на базі Яготинського  НВК № 3 методистом районного методичного кабінету  відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації  Ганжою С.І. проведено семінар практикум для вчителів хімії з теми «Професійний саморозвиток педагога як складової його творчої індивідуальності» та екскурсія до 28 -  ДПРЧ м. Яготин, яку провів начальник Яготинського РСГУДСНС України в Київській області,підполковник С.І. Власко.

В роботі засідання взяли  участь 13 вчителів хімії  закладів загальної середньої освіти.

 « повернутися до списку новин