Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

Знання права - орієнтир в житті

Повноцінне функціонування суспільства неможливе без усвідомлення важливої ролі права. Втілення гуманістичних цінностей та ідеалів у процес правового регулювання суспільних відносин є найголовнішими завданням історії людства.

Олімпіада з правознавства, що відбулася 8 грудня 2018 року на базі Яготинського НВК № 3, зібрала не байдужих дітей до подій у державі, які хочуть буди соціально-зрілими людьми, мати сформовану правову компетентність.

В олімпіаді взяли участь 22 учні 9-11 класів закладів загальної середньої освіти, які мали змогу довести, що знання права допомагає людині впевнено орієнтуватися в будь-яких життєвих ситуаціях.

Школярі продемонстрували знання про основні права, свободи та обов’язки громадян країни, Конституції України, види відповідальності, способи підтримання правопорядку.

Учасники олімпіади розв’язували правову ситуацію, визначали склад правопорушення, доводили математичну рівність з організації державної влади.

А головне для всіх дітей те, що набуті знання і вміння будуть орієнтиром у майбутньому житті.

Журі визначило переможців.« повернутися до списку новин