A A A K K K
для людей з обмеженими можливостями
Відділ освіти
Яготинської міської ради

Робота команди психолого-педагогічного супроводу дитини з особливими освітніми потребами з закладах освіти Яготинського району

Дата: 10.01.2020 14:48
Кількість переглядів: 94

10 січня 2020 року на базі Яготинського районного будинку дитячої та юнацької творчості  методистом районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації Мрачик Н.А. проведено семінар-практикум для практичних психологів, соціальних педагогів та вчителів-логопедів закладів освіти (дошкільної,  загальної середньої та позашкільної) міста та району  з теми «Тенденції психологічного супроводу  інклюзивної освіти в закладах дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти».

В роботі заходу прийняли  участь 15 практичних психологів, соціальних педагогів та вчителів-логопедів закладів загальної середньої освіти.

Розглянуто питання:

  • Корекційно-розвивальний потенціал дидактичної гри у навчанні дітей з особливими  потребами.
  • Предметно-практичні дії на індивідуальних заняттях з дітьми, що мають особливості психофізичного розвитку.
  • Корекційно-розвивальні вправи для дітей із порушеннями інтелектуального розвитку та мовленнєвих вад  (дошкільний та молодший шкільний вік).
  • Використання системи дидактичних ігор та вправ для сенсорного виховання дітей з особливостями психофізичного розвитку.
  • Обговорення літератури.

По закінченню заходу були прийняті методичні рекомендації щодо роботи команди супроводу дитини з ООП закладів дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора