Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації
Яготинської районної державної адміністрації

Креативні методи співпраці шкільного бібліотекаря та вчителів як засіб розвитку громадянської компетентності учнів

10  жовтня  2018 року на базі Яготинського НВК  «СШ-ЗОШ  I-IIIст. № 3» методистом районного методичного кабінету  відділу освіти Мрачик Н.А. проведено семінар-практикум для шкільних бібліотекарів   з теми: «Креативні методи співпраці шкільного бібліотекаря та вчителів як засіб розвитку громадянської компетентності учнів».

В заході прийняли участь 14  шкільних бібліотекарів   закладів загальної середньої освіти району.

Учасники семінару  відвідали бібліотечний урок у 4 класі з теми: «Василь Олександрович  Сухомлинський – людина з великою душею і  талантом вчителя», які провели шкільні бібліотекарі Довгорук О.О. та Сорока Л.Й.

Методистом районного методичного кабінету розглянуті питання:

  • «Про стан забезпечення навчальними програмами, підручниками та методичною літературою шкіл району у  2018-2019 навчальному році»;
  • «Про перерозподіл діючих підручників між  закладами загальної середньої освіти  м. Яготина та Яготинського району на 2018-2019 н.р.».

 В ході роботи семінару були прийняті методичні рекомендації щодо використання креативних методів та форм роботи шкільного бібліотекаря у співпраці із вчителями - предметниками, класоводами та класними керівниками закладів загальної середньої освіти.

Роботу семінару було продовжено у Яготинській школі мистецтв на заході, з нагоди презентації книги видатного славетного земляка Володимира Толкача «Сяйво».« повернутися до списку новин