Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

Наскрізній процес, що формує цінності

30 жовтня 2019 року на базі Яготинського районного інклюзивно-ресурсного центру відбулося спільне засідання творчої групи вчителів 1-х класів, вчителів логопедів  та асистентів вчителів з теми «Інтегроване навчання – дієвий інструмент розвитку наскрізних умінь молодших школярів».

Розвинути талант та здібності дитини, компетентності та наскрізні вміння – це завдання вчителя в умовах реалізації Державного стандарту початкової освіти. За словами Я. Коменського «всі знання виростають з одного коріння – навколишньої дійсності, мають між собою зв’язки, а тому повинні вивчатися у зв’язках». Вчителі мали змогу взяти участь у майстер-класі, який провела Жежера Я.В. та обговорити питання впровадження інтегрованого навчання.

Відбулася дискусія щодо використання основних інструментів розвитку наскрізних умінь першокласників. Досвідом роботи з цього питання поділилася Пінчук В.В.

Про значення та проведення корекційно-розвиткової роботи з дітьми, що мають особливі освітні потреби,  розповіла директор ІРЦ Трішина В.М.

Працівники інклюзивно-ресурсного центру ознайомили вчителів зі специфікою роботи, використанням навчально-технічної бази  закладу.

Продемонструвала свої надбання у роботі з дітьми в умовах інклюзивного навчання   вчитель-логопед Вовк Н.В.

Також  вчителі поділилися досвідом планування тематичних тижнів та проведення ранкового кола.« повернутися до списку новин