Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації
Яготинської районної державної адміністрації

Реалізація наскрізної змістової лінії

02 листопада 2018 року на базі районного методичного кабінету відділу освіти, молоді та спорту Яготинської  районної державної  адміністрації методистом РМК Ганжою С.І. проведено семінар – практикум педагогічної майстерності «Я роблю це так …» вчителів біології з теми «Реалізація наскрізної змістової лінії «Екологічна безпека та сталий розвиток».

Тема надзвичайно актуальна. Адже серед десятків глобальних проблем людства вирізняється й екологічна.  Нерозумне корисливе ставлення людини до природи спричинило не лише порушення екологічної рівноваги, а й екологічну кризу. Сучасна екологічна ситуація в Україні, як і у світі в цілому, характеризується як кризова.

Одним з основних шляхів розв’язання екологічної проблеми є екологічна освіта, просвіта, виховання.

Вчителі біології поділилися досвідом використання у своїй роботі різних форм, методів, прийомів з метою формування в учнів соціальної активності, відповідальності та екологічної свідомості, готовності брати участь у вирішенні питань збереження довкілля й розвитку суспільства, усвідомлення важливості сталого розвитку ля майбутніх поколінь.


 

У рамках семінару з метою ознайомлення зі специфікою роботи підприємства та використання водних ресурсів Яготинщини  учасники семінару відвідали Яготинський водоканал.« повернутися до списку новин