A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

Всеукраїнський тиждень права в Яготинському НВК № 2

Дата: 16.12.2019 11:29
Кількість переглядів: 203

В рамках Всеукраїнського тижня права в 2019 році у Яготинському НВК № 2 10.12. 2019 р. класоводами та класними керівниками 1-11-х класів були проведені інформаційні хвилинки на тему «Права людини», з нагоди проголошення Загальної декларації прав людини.

У Міжнародний День прав людини, відбулася зустріч учнів 11 класу із заступником начальника бюро правової допомоги Міклухою О.О. та юристом Пенсійного фонду м. Яготина Тесленко Т.І.

Протягом тижня бібліотекар школи Костогриз А.П. ознайомлювала відвідувачів бібліотеки із постійно діючою виставкою цікавої літератури «Кожна дитина має право…».

Вчителем історії Білаш Л.М. був організований перегляд та обговорення учнями 9-11 класів фільмів «Правопорушення та юридична відповідальність», «Загальна Декларація прав людини».

Учні 9-А та 9-Б класів із соціальним педагогом Миколаєнко Ж.М. вивчали права людини і громадянина, взявши участь у брейн-ринзі «Права знай обов’язків – не забувай», а учні 11 класу  поповнювали  свою скарбничку правових знань в інтелектуальній грі «На терезах Феміди». Вчилися, щоб знати, діяти і жити.

Для батьків, з метою ознайомлення, на стенді розміщено цікаву інформацію «Батькам про права дитини».

Учні 4-А класу зі своїм класоводом Півторакою Л.І. теж долучилися до Всеукраїнського тижня права. За участю бібліотекаря міської бібліотеки Шевченко Е.Є. у класі відбулась прем’єра книги Степана Гавриша, відомого політика і депутата, «Маленькі історії про великі істини». Учні обговорювали права і обов’язки сучасних дітей, доповнюючи бесіду віршами та прикладами з життя, а ще цікавими слайдами.

А маленькі громадяни України із 2-Г класу зі своїм класоводом Сеньків А.М. в ігровій формі теж здійснили мандрівку в країну Права, і запам’ятали, не лише свої права, а й обов’язки, і якщо їх дотримуватися щодня, то вони допоможуть кожному з них бути доброзичливими, гарно вчитися, мати друзів, а їхнє дитинство буде яскраве і незабутнє.

На завершення Тижня права, команда «Слуги Феміди» під керівництвом вчителя історії та правознавства Ус С.І., а це учні 9-10-х класів, приймала участь у районному заході «Правничі ігри». Змагалися діти в артистизмі та правових знаннях.« повернутися

Вхід для адміністратора