Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

Міжнародний день молоді або InternationalYouthDay

12 серпня відзначають одразу кілька свят. Наприклад, саме у цей деньу світіщорічно святкується Міжнародний день молоді. Всесвітній і Міжнародний День молоді - абсолютно різні свята. Більш того, їх дати святкування відрізняються.

Свято Міжнародний день молоді відзначається у другій декаді серпня, цього. Засновано на рівні ООН в 1998 році. Святкові заходи Дня молоді присвячені розвитку рішень і висвітленню проблем молоді, захисту їх прав і свобод в міжнародному аспекті.

Міжнародний день молоді був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1999 року за пропозицією Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді, що відбулася в Лісабоні 8-12 серпня 1998 року (A/RES/54/120).

Конференція рекомендувала організувати інформаційно-пропагандистські заходи на підтримку Дня з метою підвищення інформованості, особливо молоді, про Всесвітню програму дій, що стосуються молоді, до 2000 року і на наступний період, прийняту Асамблеєю в 1995 році.

У той час як молодь складає одну чверть світової робочої сили, на неї припадає половина безробітних. Ринки праці зазнають труднощів із забезпеченням стабільної зайнятості з гарними перспективами для молодих людей, за винятком висококваліфікованих фахівців.

Сьогодні у світі налічується майже 3 мільярди жителів у віці до 25 років. Більше півмільярда з них живуть в бідності. Понад 100 мільйонів дітей не відвідують школу. Щодня близько 30 тис. дітей вмирають від убогості. Щодня 7 тис. молодих людей заражаються ВІЛ / СНІДом.

Генеральний секретар ООН закликав міжнародне співтовариство визнати взаємозалежність поколінь і вирішувати проблеми різного віку спільно.

Сьогодні вітаємо тих людей, на яких покладаються надіїз Міжнародним днем молоді! Знайте, ми пишаємося вами! Все частіше і частіше молоді люди вибирають дорогу навчання і особистого розвитку. Молодь все частіше здобуває вищу освіту, тож бажаємо знайти свою справу і отримувати задоволення від усього, що робитимете. Нехай в це чудове свято відкриваються нові перспективи, можливості і цілі. Пам'ятайте, молодість-найпрекрасніший час в житті кожного, тож проведіть її насичено і активно.Цінуйте кожну мить! Ісеред 100 життєвих доріг обирайте найбільш вдалу та щасливу! « повернутися до списку новин