A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

Міжнародний день молоді або InternationalYouthDay

Дата: 12.08.2020 10:52
Кількість переглядів: 204

12 серпня відзначають одразу кілька свят. Наприклад, саме у цей деньу світіщорічно святкується Міжнародний день молоді. Всесвітній і Міжнародний День молоді - абсолютно різні свята. Більш того, їх дати святкування відрізняються.

Свято Міжнародний день молоді відзначається у другій декаді серпня, цього. Засновано на рівні ООН в 1998 році. Святкові заходи Дня молоді присвячені розвитку рішень і висвітленню проблем молоді, захисту їх прав і свобод в міжнародному аспекті.

Міжнародний день молоді був встановлений Генеральною Асамблеєю ООН 17 грудня 1999 року за пропозицією Всесвітньої конференції міністрів у справах молоді, що відбулася в Лісабоні 8-12 серпня 1998 року (A/RES/54/120).

Конференція рекомендувала організувати інформаційно-пропагандистські заходи на підтримку Дня з метою підвищення інформованості, особливо молоді, про Всесвітню програму дій, що стосуються молоді, до 2000 року і на наступний період, прийняту Асамблеєю в 1995 році.

У той час як молодь складає одну чверть світової робочої сили, на неї припадає половина безробітних. Ринки праці зазнають труднощів із забезпеченням стабільної зайнятості з гарними перспективами для молодих людей, за винятком висококваліфікованих фахівців.

Сьогодні у світі налічується майже 3 мільярди жителів у віці до 25 років. Більше півмільярда з них живуть в бідності. Понад 100 мільйонів дітей не відвідують школу. Щодня близько 30 тис. дітей вмирають від убогості. Щодня 7 тис. молодих людей заражаються ВІЛ / СНІДом.

Генеральний секретар ООН закликав міжнародне співтовариство визнати взаємозалежність поколінь і вирішувати проблеми різного віку спільно.

Сьогодні вітаємо тих людей, на яких покладаються надіїз Міжнародним днем молоді! Знайте, ми пишаємося вами! Все частіше і частіше молоді люди вибирають дорогу навчання і особистого розвитку. Молодь все частіше здобуває вищу освіту, тож бажаємо знайти свою справу і отримувати задоволення від усього, що робитимете. Нехай в це чудове свято відкриваються нові перспективи, можливості і цілі. Пам'ятайте, молодість-найпрекрасніший час в житті кожного, тож проведіть її насичено і активно.Цінуйте кожну мить! Ісеред 100 життєвих доріг обирайте найбільш вдалу та щасливу! 


« повернутися

Вхід для адміністратора