Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

Твоя думка важлива! Пишемо разом програму «Молодь Київщини» на 2021-2025 роки

Управління молодіжної політики та національно-патріотичного виховання Київської обласної державної адміністрації запрошує всіх бажаючих долучитися до розробки проєкту цільової програми «Молодь Київщини» на 2021-2025 роки.

Одним з перших етапів процесу розробки нової програми є акумуляція думок, пропозиції та бачення людей, які професійно займаються молодіжною політикою у громадському чи державному секторі, долучаються до ініціатив як волонтери та, безпосередньо, молодих людей, які беруть участь у проєктах та заходах з реалізації молодіжної політики на Київщині.

З цією метою закликаємо активну молодь, представників інститутів громадянського суспільства, осіб, які працюють з молоддю, та посадовців, які реалізують державну молодіжну політику долучитися до анкетування.

Анкета знаходиться за посиланням: https://cutt.ly/EyiUoPZ.

Форма буде доступна для заповнення до 31 травня 2020 року.

Ознайомитися з комплексною програмою підтримки та розвитку молоді Київської області на 2015-2020 роки «Молодь Київщини», можна за посиланням: https://cutt.ly/tyiUyrb.

Наперед дякуємо за час, який Ви приділили заповненню анкети!« повернутися до списку новин