Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

Вітаємо призерів обласного конкурсу на кращий суспільно значущий проект учнівського самоврядування

Відповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації з метою визначення кращого досвіду роботи органів самоврядування дітей та учнівської молоді Київщини, удосконалення методологічних підходів до змісту їхньої роботи, популяризації суспільно значущих дитячих та молодіжних проектів  з актуальних напрямів діяльності органів учнівського самоврядування  КЗ КОР «Центр творчості дітей та юнацтва Київщини»  спільно з обласною радою дітей Київщини проведено обласний етап конкурсу на кращий суспільно значущий проєкт учнівського самоврядування.
Ми вітаємо призерів обласного конкурсу на кращий суспільно значущий проєкт учнівського самоврядування Яготинського району:

у номінації «Вибір професії як життєвий проект старшокласника»  Пєх Крістіна, учениця Яготинського НВК № 3 та її керівника Большакову Ю.А.  за зайняте  ІІ місце в обласному етапі конкурсу на кращий суспільно значущий проєкт учнівського самоврядування.

у номінації «Дитячі лідерські ініціативи: змінюємо світ разом» – Власова Анастасія, учениця Яготинської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1 з роботою  «Живу люблю і дихаю тобою, моє найкраще місто Яготин» та її керівника Ткаленко О. В. за зайняте ІІІ місце в обласному етапі конкурсу на кращий суспільно значущий проєкт учнівського самоврядування.

Вітаємо переможців і бажаємо ще нових лідерських ідей!« повернутися до списку новин