Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації
Яготинської районної державної адміністрації

«Козацький гарт – зональні змагання у Яготині»

8 травня 2019 року  відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації організовано  проведення на базі Центрального стадіону «Колос» зональних змагань ІІІ (обласного) етапу Всеукраїнського фізкультурно-патріотичного фестивалю школярів України «Козацький гарт 2019».

Київським обласним відділенням комітету з фізичного виховання та спорту доручено відділу освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації створити суддівську колегію та організаційний комітет для підготовки заходу.

До суддівської колегії ввійшли судді на видах: Осауленко О.О., Яценко С.В., Солодкий В.В., Хвостікова Т.В., Туменок Т.Д., Метлашевський Т.Г., Пахар О.Ю., Москаленко Д.М.

Обов’язки головного судді виконував Майсак О.О.

Організаційну роботу  змагань забезпечували: Стовбчатий Ю.Л. та Остапенко Н.О. Яготинський район цьогоріч представляла команда Яготинського НВК № 2 (вчитель Пустовіт С.М.) .

У змаганнях 2 зони (до якої належали і ми) входило 8 команд.

На змаганнях прибули 4 команди: Баришівського та Яготинського районів, Дівичківської та Студенківської ОТГ.

«Козацький гарт» передбачав 5 різних видів змагань.

У Стрибках із скакалкою (дівчата) кращими були: команда Студенківської ОТГ, другими – Баришівчани, на третьому місці – Яготин, четверті – Дівички.

У змаганнях із човникового бігу Яготин переміг, друге місцем – Дівички, третє – Студенківська команда, четверте – Баришівка.

У стрибках у довжину з місця Яготин – лідер, друге місце – Баришівка, третє – Студеники, Дівички – четверте.

У Естафеті перемогу здобула команда Яготина, на другому місці – Студенківська, на третьому – Дівички, четверте – за Баришівкою.

У перетягуванні канату перемогли хлопці Дівичківської ОТГ, друге місце – Яготин, третє – Студеники, четверте – Баришівка

За підрахунками балів з усіх видів змагань переможцем стала команда Яготинського НВК № 2, на другому місці – Студенківська ОТГ, на третьому – Дівичківська ОТГ, на четвертому – Баришівський район.

Команда – переможець буде готуватися до фінальних змагань.

Бажаємо нашій команді успіху.



« повернутися до списку новин