Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

Вітаємо призерів ІІІ (обласного) етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2019/2020 н.р. присвяченого Шевченківським дням в номінації «Література»

Картинки по запросу "букет"

Лесковець Наталію, ученицю ученицю 11 класу Богданівського НВК та її вчителя Шеремет Ольгу Петрівну із 2 місцем на обласному етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням у номінації «Література».

Кучерявого Олександра, учня 11 класу Фарбованського НВК та його вчителя Пінчука Василя Леонтійовича із 2 місцем на обласному етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням у номінації «Література».

Виливок Євгенію, ученицю 8 класу Супоївського НВК та її вчителя Тищенко Вікторію Віталіївну із 3 місцем на обласному етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням у номінації «Література».« повернутися до списку новин