A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

Звернення Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області

Дата: 29.12.2020 09:19
Кількість переглядів: 206

Зимова пора – час Новорічних та Різдвяних свят. Але їх святкування може принести не тільки радість, але й біду. Недотримання правил пожежної безпеки під час святкування може перетворити вашу оселю на гори попелу, а свято – на трагедію. Аби не зіпсувати свято собі та своїм близьким дотримуйтесь наступних правил:

• Не встановлюйте ялинку поблизу опалювальних приладів;

• Надійно встановіть її на стійкій підставці;

• Не прикрашайте зелену красуню ватою, папером, марлею та целулоїдними іграшками;

• Не дозволяйте дітям самостійно запалювати біля ялинки бенгальські вогні, користуватися хлопавками та піротехнічними виробами;

• Для ілюмінації використовуйте електричні гірлянди заводського виготовлення;

• Не залишайте дітей біля ялинки без нагляду.

Яготинський РС Головного управління ДСНС України  у Київській області звертається до Вас з проханням та застереженням про використання піротехнічних виробів. Під час Новорічних та Різдвяних свят  ви  та ваші діти будуть використовувати піротехнічні вироби заради розваги. Не купуйте ці вироби на ринках та в торгових кіосках, тому що ця продукція не сертифікована в України та продаж її заборонений. Сертифіковану піротехнічну продукцію можна придбати лише в призначених для цього магазинах.

Керівництво Яготинського РС ГУ ДСНС України у Київській області  щиро вітає всіх жителів Яготинщини з наступаючим Новим роком та Різдвом Христовим. Бажає Вам міцного здоров’я, довголіття та достатку.  І нехай 2020 рік,  дарує  Вам  незгасимий   вогник   щастя  та злагоди  у ваших оселях.

 

 

Начальник Яготинського районного сектору

ГУ ДСНС України у  Київській області 

підполковник служби цивільного захисту                                  Сергій ВЛАСКО


« повернутися

Вхід для адміністратора