Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

Вітаємо переможця та призерів ІІІ (обласного) етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості у 2019/2020 н.р. присвяченого Шевченківським дням в Номінації «Історія України і державотворення»

Картинки по запросу "букет"

Степанченко Ілону, вихованку Яготинського БДЮТ та її керівника гуртка Степанченко Мирославу Тимофіївну із 1 місцем на обласному етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням у номінації «Історія України і державотворення».

Зелюк Вікторію, ученицю 11 класу Яготинського НВК № 2 та її вчителя Білаш Лідію Миколаївну із 2 місцем на обласному етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням у номінації «Історія України і державотворення».

Лещенка Назара, учня 5 класу Ничипорівського НВК та його вчителя Білокур Віту Миколаївну із 3 місцем на обласному етапі ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості присвяченого Шевченківським дням у номінації «Історія України і державотворення».« повернутися до списку новин