A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

«Нумо, дівчата» - відкрите загальношкільне спортивне свято

Дата: 02.03.2020 09:05
Кількість переглядів: 121

28 лютого районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту Яготинської РДА на базі Яготинського НВК №3 проведено навчально- практичний семінар для вчителів фізичної культури із теми « Технологія проведення загальношкільного спортивного заходу».

На початку заходу вчителі  Яготинського району зібралися у кабінеті вчителів фізичної культури Яготинського НВК №3, де обговорили теоретичні аспекти успішного проведення загальношкільних спортивних заходів.  Голова РМО вчителів фізичної культури, вчитель-методист Ягогтинського НВК №3 Солодкий Віктор Васильович поділився планом підготовки до масового  спортивного загальношкільного  заходу «Нумо, дівчата».  Педагоги району в обговоренні дійшли висновку, що є велика потреба мотивувати учнів до участі у спортивних заходах та в різних видах  фізичних активностях, що в умовах гіподинамії  дуже актуально.

Над підготовкою спортивного заходу працювала команда професіоналів.

До участі було залучено 4 команди старшокласниць школи. Цікавий та чіткий сценарій заохочував та сприяв учасницям.  Підготовлена група юнаків школи всіляко допомагали на всіх конкурсних етапах.  Вони навіть виконали танок«Маленьких лебедят».  Емоції просто вирували у залі. Щоб провести деякі етапи конкурсу потрібно було докласти  чимало зусиль, щоб зібрати спрорядження. Захват викликали танцювально-спортивні номери , які підготували всі команди учасниць. 

Спортивна та дружна атмосфера змагань не залишила  байдужим жодного глядача.

Після заходу відбулося жваве обговорення,  під час якого всі вчителі фізичної культури висловлювалися однозначно ,  позитивно відзначаючи високий науковий, методичний, практичний  його рівні.

На завершення семінару  завідуюча РМК відділу освіти, молоді та спорту Остапенко Н.  підвела підсумки та зачитала   рекомендації.« повернутися

Код для вставки на сайт

Вхід для адміністратора