A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

Оголошення про конкурс на заміщення вакантної посади директора

Дата: 04.09.2020 08:51
Кількість переглядів: 213

УВАГА: КОНКУРС!Відповідно до статті 52 Закону «Про повну загальну середню освіту», пункту 5 розділу X «Прикінцеві та перехідні положення», . рішення сесії Яготинської районної ради від 28.08.2020 № 839-53-VII «Про створення Яготинського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників Яготинської районної ради » з метою публічного і прозорого призначення на посаду директора Яготинського районного центру професійного розвитку педагогічних працівників.

Основні вимоги до кандидатів:

-вища  фахова освіта не нижче ступеня магістра або освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста;

– стаж  педагогічної роботи  не менше п’яти  років.

Особи, які виявили бажання взяти участь у конкурсі,  подають до  конкурсної комісії такі документи:

  • заява про участь у конкурсі з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України "Про захист персональних даних";
  • автобіографія, що містить прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку;
  • копія документа, що посвідчує особу, копії документів про вищу освіту;
  • мотиваційний лист довільної форми.

       Зазначені документи надаються нарочно та  надсилаються на поштову та електронну адреси відділу освіти  у встановлений термін.

        Додаткова інформація щодо основних функціональних обов’язків, розміру та умов оплати праці, переліку питань для перевірки знання законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень надається кадровою службою.

       Документи на участь в конкурсі приймаються протягом 10 календарних днів з дня опублікування оголошення за адресою: м. Яготин  вул. Незалежності, 110, відділ освіти Яготинської районної державної адміністрації, каб. 106.

      Телефон для довідок : 5-60-96


« повернутися

Вхід для адміністратора