A A A K K K
людям з порушенням зору
Відділ освіти Яготинської міської ради

Акція «Серце до серця»

Дата: 03.05.2019 08:23
Кількість переглядів: 212

Акція «Серце до серця» стала традицією для всієї України. З поміж 10 осіб хоча б один брав у ній участь – це свідчить про довіру громадян. Цьогоріч вона проходить під гаслом «Дитяче серденько, живи!». В рамках акції учні Яготинського центру професійно-технічної освіти  у співпраці з відділом освіти, молоді та спорту  Яготинської РДА  провели волонтерську роботу, в ході якої було зібрано  кошти для придбання  устаткування перинатальних центрів, неонатальних та спеціалізованих відділень, що дасть змогу якнайкраще надавати допомогу крихітним пацієнтам і  потурбуватись про безпеку та здоров’я малюків.

Соціальний педагог провела роз’яснювальну роботу щодо змісту та мети акції. Про те найменше, що ми можемо зробити на шляху допомоги дітям.

Заступник голови учнівського самоврядування провела засідання учнівського активу щодо організації та проведення акції. Визначили волонтерів із числа учнів для збору  волонтерської допомоги  крихітним пацієнтам.

Щиросердність та небайдужість виявляли мешканці міста, підприємці, молодь.

Зібрана сума – це іще один результат співпраці нашої креативної молоді з дорослими та свідомими мешканцями.

Благодійний внесок, у сумі 600 грн.  переказано на розрахунковий рахунок Фонду «Серце до серця».

Дбаймо про такі хвилі можливості допомогти, доглядайте їх в собі і тримайте   великі пальці задля майбутніх успіхів.« повернутися

Вхід для адміністратора