Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації та Яготинський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників
Яготинської районної державної адміністрації

Простір для професійного зростання

Кожен вчитель має стежити за безліччю інновацій та змін у сучасній українській освіті, отримати потужний заряд найактуальнішої інформації та практичного досвіду.  

Саме тому з 7 по 21 грудня 2019 року на базі Яготинського НВК № 2 районним методичним кабінетом відділу освіти, молоді та спорту організовано і проведено  підготовку вчителів майбутніх перших класів до роботи в Новій українській школі.

Тренер Рогульчик С.П. провела майстер - класи з організації інтегрованого навчання, як фактору розвитку освітніх систем, як процесу і результату взаємодії структурних елементів освіти, що забезпечує цілісність знань. Педагоги взяли участь у тренінгах з питань розвитку критичного мислення, планування тематичного навчання, де мали змогу опрацювати і використати методи, способи діяльності, активно висловити думку про ключові компоненти формули нової школи, наскрізний процес навчання і виховання, що формує цінності. Зацікавила присутніх робота щодо створення лепбука, інтелект-карти.

В практичній діяльності вчителі удосконалювали вміння у проведенні ранкових зустрічей, які сприяють створенню позитивної атмосфери в учнівському колективі на весь навчальний день.« повернутися до списку новин