Відділ освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації
Яготинської районної державної адміністрації

«Музичний калейдоскоп» дошкільнят

29 листопада 2018 року відділом освіти, молоді та спорту Яготинської районної державної адміністрації проведено районний конкурс танців та пісень «Музичний калейдоскоп» вихованців закладів дошкільної освіти. В заході прийняли участь 68 дошкільнят, які артистично та завзято виконали дитячі пісні та таночки.

Веселий настрій конкурсу підтримували козак Василь та дівчина Наталка, які завітали в гості до малечі.

Зворушливо розпочали концертну програму господарі , вихованці ДНЗ №2 «Дюймовочка», піснею «Добрий ранок, матусю-Україно!». Патріотичну тематику підхопили юні громадяни з ДНЗ№5 «Берізка», виконавши танок з рушниками, та з ДНЗ№1 «Зіронька»-піснею «Про калину».

В останні дні осені, хоч на за вікном уже зимова погода, діти з ДНЗ№3 «Ромашка», ДНЗ№5 Берізка», ДНЗ№6 «Волошка», Двірківщинського та Супоївського «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ(ясла-садок)», ще раз на прощання пригадали красу і чарівність цієї пори року. Граційність осінніх листочків продемонстрували юні артистки з ДНЗ№2 «Дюймовочка».

Осіннім вальсом вразили глядачів дошкільнята з ДНЗ№3 «Ромашка», граційністю – «журавлики» з ДНЗ №1 «Зіронька». Додали жартівливого настрою учасники конкурсу з ДНЗ№4 «Пролісок» (пісня «Про сіамського котика»), Супоївського та Двірківщинського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст.-ДНЗ(ясла-садок)»(таночки з парасольками), а бадьорого та веселого – «маленькі зірочки» з «Волошки»(флеш-моб «Просто клас!»)

На завершення, вихованці ДНЗ№4 «Пролісок» побажали миру та процвітання нашій рідній країні танцювальною композицією «Діти України».

Святковий настрій юним артистам доповнили дорослі, вручивши солодкі призи за активну участь у конкурсі!« повернутися до списку новин